Kontakt os

 

Vi ser frem til at høre fra dig!

Uanset hvad du skal have installeret, monteret eller repareret, så ring 7060 2070 eller send os en mail. Vi vender hurtigt tilbage med et godt tilbud på din opgave eller svar på din forespørgsel.

Privatlivs- og cookiepolitik

10 + 8 =

Kontakt os allerede i dag. På genhør!

Døgnvagt

Der kan altid ske noget, der bare ikke kan vente.
Derfor kan du altid få fat i os. Ring 7060 2070 og vi er
klar til at løse problemet

Henrik Kjærulff

Henrik Kjærulff
Direktør

✉️ henrik@eogt.dk
📞 3147 9747

Tommy Lindgaard

Tommy Lindgaard
Team Koordinator
Bolig og Service

✉️ tommy@eogt.dk
📞 2428 1482

Arne Lodal

Arne Lodal
Team Koordinator Installation og VE

✉️ arne@eogt.dk
📞 4020 1227

Bjarne Hansen

Bjarne Hansen
Team Koordinator Installation og Data

✉️ bjarne@eogt.dk
📞 5089 5662

Anette Christensen

Anette Christensen
Team Koordinator Serviceaftaler og Hvidevareservice

✉️ anette@eogt.dk
📞 4412 8464

Ulrik Nielsen, El og Teknik

Ulrik Nielsen
El-installatør

✉️ ulrik@eogt.dk
📞 2098 4799

Åbningstider

Mandag - torsdag 7-16

Fredag 7-15.30

Holsted Park 5 • 4700 Næstved

Holsted Park 5 • 4700 Næstved

Hovedvejen 73 • 4733 Tappernøje

Hovedvejen 73 • 4733 Tappernøje